Головна » Новости журнала "Стена"

Весна - пора надії, відродження, духовних звершень і краси. В цей період Творець, як Художник найбільш вражає і спонукає до вдячності. Весною Любов розповсюджується вітром))).

Моя душа ніколи не забуде
Того дарунку, що весна дала;
Весни такої не було й не буде,
Як та була, що за вікном цвіла. - написала Леся Українка. А ми проілюструємо ці слова нашими Передвижницькими фотоетюдами на тему "Весна священна", тим паче, що цими днями проводжаємо Весну і будемо зустрічати різнокольорове літо, до якого команда журналу "Стіна" готує нові творчі конкурси і виставки, адже творчість і краса народжують Людину і пробуджують Серце, повн ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 30.05.2022

24 травня Православні люди всього світу вшановують рівноапостольних Кирила та Мефодія, вчителів і філологів слов’янських. Якщо ми відкриємо будь-яку книгу кирилицею, побачимо системну працю філологів, які у кожну літеру заклали не лише цивільний, а в першу чергу духовний контекст. Недаремно кожна літера, це Слово, а Слово, як ми знаємо - це Бог і Божий дар.

Рідні брати Кирило та Мефодій народилися в місті Солуні (сучасні Салоніки, Греція) у родині знатного вельможі у першій третині IX сторіччя. З дитинства велике значення надавалося їхній освіті. Так Мефодій, отримавши домашнє виховання ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 24.05.2022

1 квітня, православні віряни вшановують пам'ять мучениці Дарії. Наші пращури вважали, що саме у цей день остаточно повинна відступити зима, яку замінить справжнє весняне тепло, недаремно в саме цей день відзначають міжнародний день птахів і комедіаду в Одесі. Наші предки 1 квітня білили полотна. У день Дар'ї намагалися задобрити домовика, залишаючи йому печиво або миску каші.

Прикмети погоди 1 квітня

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 01.04.2022

Перші роботи учасників Міжнародного Конкурсу "Весна священна" номінації фото, художники і майстри вже розміщенні в рубриці сайту "Фотоальбоми". Рекомендуємо. Весна в картинах, на фото, в ляльках - все це немоов Відродження, яке завжди несе в собі Весна і Культура, які пробуджують духовність, душевність і красу світосприйняття. Людина може бачити красу у всьому, що її оточує. Лучні та садові квіти привносять в наше життя красу природи, прості дні, наповнені працею, посмішка мудреця чи дитини...
Бачити красу потрібно щодня, щогодини, щохвилини, у всьому і у всіх. Нехай поруч з вами людина з прекрасним обличчям, але якщо в його душі оселилися злість і лицемірство, хіба можна його назвати гарним і досконалим? Художники о ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 17.03.2022

Весна летить в мою діру віконну,
І я стою напроти хуртовин,
У ній щось є… Таке святе, іконне,
Далеке є, неначе височінь!
Ще пахне дим снігів у талих іскрах,
І аромат гіркий, як ранній плід,
Це тільки вступ до молодої пісні,
Який зорав останній білий слід.

Весна ще там, вона ще не зігріла,
Ручай крихкий, б’є льодом береги,
Як ранній птах, вона у вись злетіла,
Ось-ось впаде додолу, бережись!

Віталій Пригорницький

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 16.03.2022

Великдень, який будемо святкувати 24 квітня 2022 року, а також Весняне рівнодення 20 березня - це ті чуда, які дають надію і змінюють енегргетику землі. Пробудження і відродження Весни щойно починає крокувати і ми пропонуємо вам, поети, письменники, художники, майстри і фотографи продовжити участь у Конкурсі журналу "Стіна" "Весна священна", який ми розпочали на початку березня. Для поетів і письменників на нашому Форумі є можливість розмістити конкурсні роботи, для цього необхідно зареєструватися і окремою темою із позначкою "Конкурс Весна священна" розмістити свої роботи. Для художників, фотграфів, майстрів: надсилайте фото на адресу stena@meta.ua 

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 15.03.2022

Великий піст 2022 року - особливий період, це час молитви, миру в Душі і позбавлення сердець ненависті. Початок Великого посту в церковному календарі припав на 7 березня. Великий піст готовить християн до гідної зустрічі свята Воскресіння Христова, це час Благої вісті. Загальна тривалість Великого посту разом зі Страсною седмицею - 48 днів. Піст, або говіння, - це відмова не тільки від певної їжі, але й від усіх шкідливих звичок і веселощів. Це – час каяття, роздумів і молитви. Піст вважається часом для очищення душі та тіла перед Великоднем.

Найголовніший піст Великий!

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 14.03.2022

В рамках проєкту «єПідтримка» з’явилася змога витратити 1000 грн за вакцинацію від COVID-19 на передплату періодичних видань. Пропонуємо вам, якщо у вас виділені ці віртуальтні кошти скористатися ними для передплати журналу "Стіна" на 2022 рік, а також на придбання ретрономерів журналу. Наш передплатний індекс 37325

За наявності електронної картки «єПідтримка» оформити передплату можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті:

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 21.02.2022

Мандрівка довжиною в тисячі кілометрів починається з одного кроку. – Лао Тзу

21 лютого кожного року відзначається Всесвітній день екскурсовода. Свято бере свій початок з 1990 року завдяки ініціативі Лоізідес, президента Міжнародної федерації екскурсоводів, світ почав цікавитись цим днем: більшість країн святкує День екскурсовода, а особливо не оминають такої події туристичні локації, яких в світі і в Україні чимало. Це й свято команди журналу "Стіна" і наших друзів, адже ми із журналом відвідали чимало місць нашої дивовижної планети, результатом цих подор ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 21.02.2022

С №1 (2022) года мы начали в печатном журнале "Стена" новую эксклюзивную рубрику, посвящённую истории автомобилестроения, техническому творчеству, автохудожникам и реставраторам, фестивалям и коллекционированию, и конечно же, детективным историям, связанным с автомобилями. В первом номере рубрика "Колесо Истории" представлена исследованием "«Буцефалы” истории из истории известных автомобилей".

Лет так эдак 11 тому назад, наша команда впервые столкнулась не с поверхностным, а с глубинным понятием «Автомобили киногерои», как отдельным субьектом истори ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 18.02.2022

1 2 3 ... 142 143 »