Головна » Новости журнала "Стена"

З 3 по 25 лютого 2024 року в музеї-квартирі Павла Тичини в Києві відкрита виставка художника Передвижника 21 століття, ретро-авто-графіка Віктора Миколайовича Зінченка. Експозиція складається з 32 робіт, присвячених службовим автомобілям та історії технічної думки. Ви можете побачити пожежні автомобілі, автомобілі швидкої допомоги різних часів, а також міський транспорт, серед якого родзинка - київський легендарний тролейбус.

відкриття виставки відбулося 3 лютого, за участі відомих художників, журналістів і соратників творчості. Вступне слово за доброю традицією говорили справжні майстри ретроруху України - авторетроексперт і президент ГО Нова Моторс Володимир Винни ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 06.02.2024

10.01.2024 відкрилась перша персональна виставка художніх робіт передвижниці Юлії Коваленко, яку ви, шановний читач і гість знаєте завдяки участі художниці у передвижній виставці, присвяченій Тарасу Григоровичу Шевченко, як живописцю, яка була організована командою журналу "Стіна" в парку Шевченка біля червоного корпусу одноіменного столичного університету влітку 2021 року. Пройшло менше 3 років і нарешті відкрилась персональна виставка цієї плодовитої і тонкої художниці. Виставку приймає Броварський краєзнавчий музей, наша союзна площадка, на якій ми виставляли картини художників Передвижників 21 століття, присвяченій ювілею відомого Передвижника Миколи Миколайовича ГЕ. На відкритті виставки були присутні гості музею і відвідувачі виставки, художниця-Пер ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 13.01.2024

Віра, надія, Любов, творчість, краса - це ті фундаментальні цінності, на яких стоїть світ і які допомагають пережити усі темні і страшні часи і знайти в собі сили для відродження, вдосконалення і миру.. Саме на цих позиціях стоїть команда журналу "Стіна" і наші художники-Передвижники 21 століття, які до нового 2024 року підготували для вас, наші читачі і гості приємні творчі сюрпризи. Наш художник Віктор Зінченко намалював і вже здав у друк нову поштову картку із ретроавтомобілем в його гуморному стилі. Новий рік зустрінемо із "горбатим" запорожцем - ЗАЗ-965,який називали "народним автомобілем" для усього пострадаянського простору, а це сьогодні 15 країн світу, плюс полюбляли запорожець і у Східній Німеччині часів ГДР, про що свідчать учасники р ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 21.12.2023

13 грудня по давньому Юліанському календарю, який існував ще за часів Христа, відмічає православний християнський світ день памяті апостола Андрія Першозванного, апостола, який особливо близький нашим серцям и землям, адже він бував на київських холмах із проповіддю жертви и воскресіння Іісуса Христа. Існує літописний переказ про заснування Києва, який наво­диться Нестором-літописцем у «Повісті врємєнних літ». Згідно з Євангеліями та апокрифами, Андрій, один з дванадцяти апостолів, брат Петра, рибалив на Тіверіадському озері. Він входив до громади Іоанна Хрестителя (ймовірно при Кумранському монастирі), поки його першим не покликав Ісус Христос до числа апостолів, і тому він був іменований Первозванним. Після П’ятидесятниці, коли на апостолів з ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 13.12.2023

«Господи помозі рабу своему Владимиру на многая лета и дай прощєніє греха на день судинь» – цей настінний надпис читаємо, піднявшись на південні хори собору православної Святої Софії Київської. Цей надпис стосується хрестителя Русі - князя Володимира Святославовича, Красного Сонця, князя, який зробив Дніпро нашим словянським Іорданом. І собор Великої Божественої Мудрості - Софії в Києві - це нагадування усім нам хто ми і що таке людина, що таке образ Божий в серці.

Давно Софія і в Києві і у Царграді, сьогодні Стамбул, перетворилася на музеї і місця не для молитви Христу, але йде повз  храм божий чоловік, та й перехрес ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 16.11.2023

31 жовтня 2005 року отримав свідоцтво про державну реєстрацію новий, молодіжний, інформаційно-аналітичний і культурологічний журнал "Стіна" і ось нам вже 18. рік перерви через військові дії  не пройшов даремно, ми щодня змінюємось, пишемо, досліджуємо і готуємо для вас, наші читачі і друзі нові випуски, ще більш глибокі, інформативні і важливі. За цей час було зібрано понад 500 сторінок текстів, присвячених науковим і культурним дослідженням, огляду європейської дітератури і документальних хронік, написані методички з викладання історії, рецензії і аналітика... Отже, до нових звершень і відродження готуємося і гтові.

А тим часом наші читачі ідрузі вітають ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 31.10.2023

Євангеліст Лука відомий нам як автор однієї з книг Євангелія, а також як соратник і духовний подвижник апостола Павла. 31 жовтня відмічаємо день памяті святого апостола.

 Був Лука святий причасником хвороб та праць Павлових у благовісті Христовому, ішов-бо за ним, проповідуючи Христа не тільки юдеям, але і язичникам, і в Римі із ним був, як Діяння Апостолів являють, про це там написано, і був улюблений Павлу, писав-бо до колосян, говорячи: “Вітає вас Лука, улюблений лікар”, і в Посланні до коринфян похваляє його, кажучи: “А з ним разом послали ми брата, якого по всіх церквах хвалять за благу вість, і не тільки оце, але вибраний був від церков бути ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 31.10.2023

Протягом листопада і грудня 2023 року у Софії Київській, а саме, в Брамі Заборовського буде проходити виставка художників - пленеристів, які протягом цьогорічного пленеру у Софії створювали картини і  малюнки, присвячені давній православній святині. Цьогоріч Передвижники 21 століття журналу "Стіна" беруть вперше участь у виставці, що розширює нашу діяльність і об"єднує з іншими митцями. Виставку можна буде подивитися вже з 7 листопада 2023 року.

В експозиції будуть представлені роботи в різних техніках, вперше в графічній техниці буде представлена робота художниці-передвижниці Інесси Гашинської, акварельний етюд художника-передвижника Романа Ов ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 19.10.2023

Сонячний пленерний вересневий день в Софії Київській 2023 року поповнився і нашими улюбленими художниками Передвижниками 21 століття, яких протягом довгих карантинних обмежень з"єднувала і збирала для майбутніх трудів команда журналу "Стіна". В пленері взяли участь Передвижники 21 століття: Світлана Клименко, відома нашим глядачам і поціновувачам по виставці, присвяченій ювілею Миколи Ге в Броварах; Тетяна Славінскька, Інесса Гашинська, Роман Овчаренко, фотограф Оксана Маматова. Протягом двох днів були створені як завершенні роботи, так і ескізи у різних жанрах, які свого часу візьмуть участь у виставці не лише пленеристів Софії Київської, а у міжнародній виставці Передвижників 21 століття під егідою журналу "Стіна". Вся наша робота біля цієї св ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 25.09.2023

Осінь традиційно у команди журналу "Стіна" проходить під стягом ретроавтомобільних зустрічей і краси технічного мистецтва. Незважаючи на хаос і війну, 2023 рік виключенням не став, адже споглядати і творити - це про життя, про майбутнє... 

Найбільший технічний фестиваль України Old Car Land 2023 в музеї авіації цьогоріч неможливий, але організатори створили для нього тимчасовий новий мініформат і зустрічі проходять на березі Дніпра біля монументу основателям нашого красивого древнього міста - Кия, Щека, Хорива і Либіді. Традиційно команда журналу "Стіна" в рамках свого просвітницько-культурного проекту Передвижники 21 століття влаштувала зус ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 25.09.2023

1 2 3 ... 144 145 »