Регистрация | Вход
Уважаемые творческие личности, по многочисленным просьбам мы снова возобновляем работу нашего Литературного Форума «Литературная Революция :: здесь живет Творчество!». Первый наш Форум просуществовал больше 10 лет в пространстве интернета и собрал вокруг себя много друзей, которые виртуально общались и делились своим творчеством в интернете на нашем Форуме, публиковались в журнале «Стена», а также встречались и общались лично на различных литературных чтениях и выставках, на площадках журнала «Стена» по всей Украине и за рубежом.
Мы снова, с нуля, возобновили работу Форума, но уже на официальном сайте журнала «Стена».
Для Вас созданы рубрики «Поэзия» и «Проза» , где абсолютно каждый может разместить свои стихотворения (прозу), а у любителей литературы будет возможность познакомиться с Вашим творчеством, написать комментарии, подружиться с Вами. Ведь очень важно выходить за рамки социальных сетей и дарить свои творения читателям!
Всеукраинский молодежный журнал «Стена» выходит один раз в квартал. И редакция журнала снова в каждом номере будет выбирать «Поэта (Прозаика) квартала по версии журнала «Стена» и публиковать его стихотворения (прозу) в печатной версии журнала «Стена». Может будут выбраны и несколько поэтов (прозаиков).
В конце года будут выбраны «Поэт 2022 года по версии журнала «Стена», «Прозаик 2022 года по версии журнала «Стена». Чтобы быть объективными мы сделаем в интернете активное голосование в котором выбирать будут читатели. Победители и их творчество будут опубликованы в журнале «Стена» в конце 2022 года.
Размещайте Ваши стихотворения и прозу в рубриках Форума «Поэзия» и «Проза», но сначала Вам необходимо будет зарегистрироваться на нашем сайте. Не старайтесь выбрать лучшие работы, публикуйте всё, что изливается из Вас. Дайте возможность читателю познакомиться с тем, что у Вас внутри и погрузиться в новые потоки творчества. Количество размещенных работ – неограниченно!
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум «Литературная Революция :: здесь живет Творчество!» » Проза » Проза » Зйомки
Зйомки
фейсбук2004Дата: Вівторок, 18.07.2023, 18:31 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
18-річна Олена Піщанська мріяластати акторкою, але їй всі говорили, куди ти лізеш, забуть про це. Говорили, що
в Олени не дуже гарна зовнішність. Їй зніматись хіба що в фільмах жахів.У дитинстві Олена плакала, коли таке чула, але потім звикла до таких образ.Батьків Олена не мала. Загинули в автокатастрофі. Тому Олену виховувалидідусь та бабуся. Вони також не дуже схвалювали акторство. Вони бачили в Олені
продавщицю, або ж бухгалтера… але ніяк не акторку.Одного разу, сидячи в Інтернеті, Олена натикнулась на кастинг в серіалі.Туди якраз треба були повненькі дівчата. Олена вирішила спробувати, відправила
анкету… через тиждень їй зателефонували та запросили на кастинг.-        Кудице ти зібралася? – спитала бабуся Олени Віра Павлівна.-        Та…піду з подругами посиджу… - збрехала Олена.-        Гаразд.Тільки недовго. Бо ми не хочемо з дідусем втратити ще й тебе… - сказала бабуся.-        - Нехвилюйся. Все буде добре, - відповіла Олена.Олена пішла на кастинг. Людей там було дуже багато.-        Явсе зрозуміла. У мене жодних шансів. Даремно тільки приходила, - сказала Олена.Нарешті запросили Олену.-        Представтеся,будь ласка, - сказав режисер.-        Менезвуть Олена Піщанська. Мені 18 років, - відповіла Олена.-        Доцього знімалися десь? – спитав режисер.-        Ні,- відповіла Олена.-        Танцювативмієте?-        Так,трохи.-        Потанцюйте.Олена затанцювала. Режисер трохи посміхався. Після танцюрежисер сказав:-        Відвертокажучи танцюєте Ви не дуже. Вибачте за таку правду… читати монологи вмієте?-        Так,- відповіла Олена.-        Тодіпрочитайте нам щось, - сказав режисер.Олена почала читати Гамлета. Режисеру дуже сподобалось.-        МиВам зателефонуємо. Можете бути вільною, - сказав режисер.Олена попрощалася та пішла. Минуло два тижні.Олені зателефонували та запросили на зйомки. Вона була насьомому небі від щастя.-        Чомуце ти так радієш? - спитала бабуся Олени.-        Бабусю,можеш мене привітати. Я зніматимусь в серіалі, - відповіла Олена.-        Ти?В серіалі? У тебе жодних акторських здібностей, - сказала бабуся.-        Ну…мабуть акторські здібності є… якщо обрали саме мене, - відповіла Олена.-        Стривай…а ти що тоді ходила на кастинг?-        Так,пробач що збрехала тобі. Мені соромно.Бабуся відпустила Олену на зйомки. Може вона й дійсностане відомою акторкою…Прийшовши на знімальний майданчик, до Олени одразупідійшов режисер.Він почав розповідати, яка роль буде в Олени. Він говоривдуже швидко. З його слів Олена зрозуміла, що вона гратиме найкращу подругу
головної героїні.Після зустрічі з режисером Олену повели до гримерної. Вгримерній їй дали сценарій. У перший знімальний день акторів вирішили не
навантажувати. Олені треба було вивчити 2 сторінки тексту.-        Ятак хвилююсь, я ж ніколи до цього не знімалася, - сказала Олена.-        Нехвилюйся. Це спочатку важко, а потім звикаєш… а ти навчалася у театральному? –
спитала гример.-        Ні.Я весною закінчила школу. Планувала вступати, але зовнішнє незалежне оцінювання
провалила, - відповіла Олена.-        Ясно,- відповіла гример.Після гриму розпочалися репетиції. Олена дуже соромиласявсіх, все таке незнайоме, чужі люди… всі такі гарні… одна вона товста.Через цю сором’язливість Олена не могла чітко вимовляти текст. Щосьбубоніла, бубоніла…Після репетиції до Олени підійшла акторка, у якої головнароль та й сказала:-        Ятобі допоможу впоратись з хвилюванням. Я теж 10 років тому страшенно
хвилювалась. А зараз… мені нічого не страшно.-        Дякуюза допомогу, - невпевнено відповіла Олена.У перерві між репетиціями Христина почала вчити Олену.Спочатку погано виходило, але потім ставало все краще й краще.-        Нуот. Зовсім інша справа, - сказала Христина.-        Ядуже вдячна Вам, - відповіла Олена.-        Немаза що. Якщо хочеш звертайся до мене на «ти», - сказала Христина.-        Ні,краще на «Ви». Я так не можу.-        Добре-добре.Закінчилась перерва й знову розпочалась репетиція. Цьогоразу Олена чітко вимовляла текст, почувалася впевненою.Режисер був дуже задоволений.-        Заразпочинаємо знімати першу сцену першої серії, - сказав режисер.Перед зйомкою Олену одягнули, нафарбували, зробилизачіску… зняли з неї окуляри. Замість окулярів були контактні лінзи. Олена була
дуже задоволена своїм новим образом.Коли на знімальному зібралися всі актори, режисер розбивтарілку. Тарілка розбилась на маленькі шматки. Це значить, що зйомки пройдуть
добре.Після розбивання тарілки почалися зйомки. За сценаріємголовна героїня серіалу святкує своє 35-річчя. Всі зібралися за одним столом…
рідні, знайомі, говорять тости… аж тут задзвонив телефон й голос на тому кінці
повідомив, що батьки Тетяни загинули в автокатастрофі.Цю сцену зняли з першого разу. Режисер думав, щодоведеться декілька разів все перезнімати.Після зйомок режисер похвалив всіх за роботу та сказав,що завтра о 8 ранку чекає всіх на знімальному майданчику. Олена після першого знімального дня була дуже виснажена.Але не дивлячись на це, їй дуже сподобалось зніматися.Вдома бабуся та дідусь почали розпитувати Олену, як всеминуло. Олена щось трохи розповіла та й пішла спати. Сказала, щоб її завтра
розбудили о сьомій ранку.Наступного ранку Олена встала невчасно. Прокидається,дивиться, а на годиннику 8.05.Олена пішла на кухню та й питає:-        Чомумене ніхто не розбудив?-        Ятебе будила, а ти говорила зараз встаю, зараз встаю… - відповіла бабуся.Олена швидко поснідала та й поїхала на знімальниймайданчик. А тим часом на знімальному майданчику вже всі зібралися. Режисер
серіалу був готовий починати репетицію, але йому сказали, що нема Олени
Піщанської.Режисер дуже розлютився. Він кричав, де ця Піщанська,ясно ж було сказано, що о восьмій ранку бути на знімальному майданчику!Ось прийшла й Олена.-        Піщанська,чому ти запізнюєшся? Де ти була? – спитав режисер.-        Вибачте,Антоне Павловичу, я прокинулась невчасно… - невпевнено відповіла Олена.-        Наперший раз пробачається. Але, якщо таке повториться, то ми шукатимемо іншу
акторку. Зрозуміла? – спитав режисер.-        Такце було вперше та востаннє, - відповіла Олена.-        Дужесподіваюсь.Після цієї неприємної розмови Олена пішла до гримерної.Там на столі вже лежав сценарій. Олена нарахувала там 11 сторінок.-        Ого,ну що ж… будемо вчити. Нічого не вдієш, - сказала Олена.Після гриму почалась репетиція другої сцени. Олені недавали спокою ті думки про своє запізнення, тому вона плутала слова, місцями
взагалі забувала текст.Олена все розповіла Христині. Вона сказала:-        Забутьти про це. Було й було. Головне більше не запізнюйся на зйомки. Бо тут можуть
тебе дійсно замінити… буде прикро якщо таке станеться. Знаєш, я теж колись
запізнювалась на зйомки. -        Дякую,заспокоїла, - ледь не плачучи сказала Олена.Почалась вже друга репетиція другої сцени першої серії.Й знову репетиція закінчилась погано. На цей раз черезактора якому стало зле. Від «швидкої» він відмовився. Коли йому стало краще,
репетиція почалась знову.Нарешті з третьої спроби все вийшло. Тепер можнаприступати до зйомок.За сюжетом у другій сцені Тетяна має організовуватипохорони своїх батьків. Й краща подруга повинна їй у цьому допомогти.Цю сцену вдалося відзняти тільки з четвертого разу. Хтосьпостійно сміявся на знімальному майданчику. Коли режисер вигнав ту людину,
стало набагато краще.Після зйомок другої сцени почалась репетиція третьоїсцени.У третій сцені Тетяні треба було ховати своїх батьків. Цюсцену довелося репетувати тричі. Лише після третього разу почали знімати. Зняли
з першого дубля.У четвертій сцені Тетяна дізнається, що її звільнили зроботи. Її підставили…Репетиція цієї сцени зайняла близько години. Олена ніякне могла видати потрібних емоцій. Врешті-решт все вдалося. Перезнімали цю сцену
4 рази. То сторонній з’явиться в кадрі, то актор починав забувати текст.У п’ятій сцені на Тетяну знову чекали випробування. Дізнавшись, що Тетянузвільнили, її кидає хлопець. На щастя була лише одна репетиція цієї сцени. Цю
сцену зняли з другого разу. На знімальний майданчик залетіла муха.Шоста сцена була останньою у першій серії.За сценарієм людина, яку колись образила Тетяна, підпалюєїї будинок. Репетиція цієї сцени затягнулася до першої ночі.Всі були дуже стомлені, навіть не хотілося зніматиостанню сцену. Але режисер наполягав, що треба відзняти.Зйомки першої серії закінчилися о 2.10 ночі.Режисер подякував всім за роботу та відправив додому.Сказав, що завтра о 8.30 чекає всіх на зйомках.Олена ледве дійшла до своєї квартири. Повернувшись додому,вона прийняла душ, почистила зуби та й лягла спати, щоб завтра о 8.30 знову
бути на зйомках.Наступного дня все повторилося. Зйомки, репетиції,репетиції, зйомки… й так тривало довгі 4 місяці.Через 4 місяці режисер оголосив про завершення зйомоксеріалу. У той день на знімальному майданчику було сумно й весело одночасно. За
ці 4 місяці роботи актори та творці серіалу стали однією дружною родиною. Вони
разом сміялися, переживали за невдачі одне одного… було дуже сумно прощатися з
майданчиком. Але режисер сказав, що можливо буде й другий сезон серіалу. Бо
остання серія серіалу не поставила фінальну точку в цій історії.На наступний день режисер запросив всіх на так звану«шапку» (вечірка після закінчення зйомок серіалу).Олена прийшла додому трохи засмученою. Бабуся спитала щосталося, Олена все розповіла.-        Тане хвилюйся ти так… все ж добре. Ви можливо й надалі будете бачитися, але вже
поза знімальним майданчиком. Сподіваюсь, ти чудово зіграла свою роль? Нам з
дідусем не доведеться червоніти? – спитала бабуся.-        Тані. Режисер серіалу говорить, що я дуже талановита. У мене велике майбутнє… -
відповіла Олена.-        Дивисьмені! – сказала бабуся.-        А тине хочеш завтра піти на вечірку після закінчення зйомок серіалу? Заодно
познайомишся з творцями серіалу, акторами…-        Ой, незнаю… багато незнайомих людей. Я трохи боюся.-        Ой,бабусю… я теж колись боялася. Але тепер все добре, мені зовсім не страшно. Тим
паче що я буду поряд.-        Менінавіть нічого одягти.Олена з бабусею почали шукати одяг. Довго довелосьшукати, але знайшли…Нанаступний день Олена, бабуся і дідусь пішли на тувечірку. Людей там було не дуже багато. На тій вечірці всі сміялися, згадували
веселі моменти зі зйомок, фотографувалися на згадку…Бабуся Олени познайомилася з режисером серіалу,продюсером… вони сказали, що Олена талановита дівчина, але їй треба
впевненості… також бабуся Олени познайомилася з акторським складом серіалу.
Віра Павлівна думала, що всі актори пихаті, а виявилось зовсім навпаки… це були
дружелюбні люди.А дідусь Олени весь цей час просидів на стільці… ні докого не підходив, ні з ким не розмовляв. Йому було нецікаво. На вулиці стемніло, настав час розходитися.Бабуся сказала Олені, що їй все сподобалося, давно вонатак не веселилась. Ніби повернулась в молоді роки.-        Дідусю,а тобі як вечірка? – спитала Олена.Але дідусь промовчав. Він йшов позаду й навіть слова невимовив.Прийшовши додому, дідусь нарешті заговорив. Він сказав,що дуже пишається онукою. Й нехай в неї все вийде.Йшов час. Олена з нетерпінням чекала початку серіалу вякому вона знялась. І нарешті дочекалась. По телевізору почали показувати
анонси цього серіалу. Спочатку говорили скоро, скоро… а потім нарешті стала
відома дата прем’єри – 12 березня о 20.15.12 березня Олена, бабуся та дідусь зібралися білятелевізора.Після показу першої серії бабуся сказала:-        БідолашнаТетяна… за що з нею так? Чим вона завинила? А так серіал непоганий… мені
сподобався.-        А яктобі я? – спитала Олена.-        Акого ти там граєш? Я тебе навіть не впізнала, - відповіла бабуся.-        Яккого? Найкращу подругу тієї Тетяни, - сказала Тетяна.-        Добрети зіграла. Думала що буде набагато гірше, але ти впоралась… молодець. Може на
цьому серіалі твоя акторська кар’єра не закінчиться.Для цієї родини стало традицією щовечора збиратися білятелевізора.Після показу останньої серії Олені почали пропонуватинові ролі. Комусь відмовляла, а від когось приймала пропозиції.


Повідомлення відредагував фейсбук2004 - Вівторок, 18.07.2023, 18:32
 
Форум «Литературная Революция :: здесь живет Творчество!» » Проза » Проза » Зйомки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: