Головна » Новости журнала "Стена"

Ні один теоретик, філософ, економіст, політик чи правляча партія, навіть біолог не змогли скинути завісу з тої страшної таємниці, яка в людському житті називається війною, вони не здатні дати серйозного тлумачення суті війни, її справжніх, а не поверхневих причин і цілей. Єдине джерело, де можна знайти і причини, і наслідки - це Біблія, у цьому мудрець-святитель Ніколай Сербський правий, написавши книгу "Війна і Біблія", яку рекомендую кожному, незалежно від віросповідання, адже вона про глибинні смисли, а не про конфесії чи атеїзм, тим паче, що у цій невеличкій книжечці на 70 сторінок справжня історія і розмова високопосадовців в США після Першої світової війни і напередодні її продовження - Другої світової.

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 28.05.2025

Запрошуємо відсвяткувати ДЕНЬ КИЄВА з НАМИ!

1962 рік, Київ. На великі екрани виходить автомобільна комедія "Королева бензоколонки", з зірками театру і кіно, саме тут Нонна Копержинська в ролі Рогнеди Карпівни стала перлиною і легендою кінематографу, і полюбилась народом від Карпат до дальніх північних широт і морей. Саме в цей рік пісня композитора Ігоря Шамо на слова поета Дмитра Луценка «Як тебе не любити, Києве мій!» пролунала травневими днями по усіх радіоточках України і стала більше аніж на півстоліття гімном Києва. Згадуємо це не просто так, а тому що вже в цю неділю, на День Києва з 9 ранку до 13-00 команда журналу "Стіна" і Товари ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 23.05.2025

22 травня 2025 року Укрпошта презентувала державні поштові марки і конверт із серії " Героїчні професії", присвячені журналістам і воєнкорам.

Не могли і ми оминути цю подію, адже це про нас, про наших товаришів, чималої кількості яких вже нема на землі... Абстракція і сюр в цій професії є, але на художніх марках і листівках він не зрозумілий. Тому, розробивши авторський художній проект і створивши із ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 22.05.2025

Готуємося до Дня Києва!

20 травня команда журналу "Стіна" і Товариство Передвижників 21 століття на запрошення Київського товариства філателістів АсФУ (КТФ АсФУ) при підтримці Укрпошти відкрила експозицію картин Інесси Павлівни Гашинської і художніх марок, філателістичних листків, картмаксимумів на тему Києва і його славетних людей, місць, архітектурних перлин, за збереження яких боремося вже не перший рік.

Представлені художні марки, присвячені Києву і його культурно-історичній спадщині, створені в рамках соціального проекту "Мені не байдуже" ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 20.05.2025

Господь шукає творців, а не руйнівників. Той, хто творить добро - тим самим руйнує зло. А той, хто зробить метою свого життя боротьбу зі злом силою - швидко забуде про творення добра і перетвориться на лиходія. Миколай Сербський (1880-1956)

Так і є, ми давно це усвідомили, барикадами і криками, ненавистю і руйнуванням нічого не можна змінити, зло на зло дорівнює зло, а от добро на зло, творіння на руйнацію, любов на ненависть - і ми вже перемогли. Недаремно в усі часи поети, художники були жрецями, а не блазнями, як сьогодні дехто. Команда журналу "Стіна", усвідомлюючи це, шукає і прокладає міст між народом і жрецями творчості, ми влаштовуємо созідаючі виставки ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 05.05.2025

30 квітня 2025 року об 11-30 відбудеться відкриття персональної виставки художниці-Передвижниці 21 століття, графіка і живописця, лауреата премії “Золота Палітра” - Інесси Гашинської під назвою : “Як тебе не любити, Києве мій”. Зустріч і автограф-сесія з художницею проходитиме на стенді журналу “Стіна” в рамках Мистецької виставки-ярмарку «МЕДВІН: Рукоділля та хобі. Лялька Фест», яка відбудеться 30 квітня – 1 травня 2025 року у Київському Палаці спорту.

А 1 квітня 2025 року теж об 11-30 для усіх відвідувачів і друзів Інесса Гашинська проведе Авторську екскурсію по персональній виставці “Як тебе не любити, К ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 29.04.2025

Філателія під каштанами. Зустріч із колекціонером ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 16.04.2025

Відома дитяча письменниця і "мама" Мумі-Тролів Туве Янссон у своєму творі увіковічила філателістів, у її казкових повістях про Мумі-тролів, є один із персонажів скандинавського фольклору - Хемуль, який, зібравши у своєму альбомі всі поштові марки, раптом засумував і занудьгував, оскільки збирати йому виявилося більше нічого. Нашим філателістам про це нічого хвилюватися, адже творча думка працює, світ сьогодні відкритий і роботи не початий край)))), особливо для тих, хто хоче пізнати цей неймовірний світ поштових знаків і історії.

Цікавий факт вам приведу, гортаючи наукові журнали, побачила статтю, в якій розповідається, що польські лікарі у шістдесяті роки звер ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 16.04.2025

Ці слова супроводжують мене з часів юності і лише зараз, нарешті, Серце знайшло ключ до глибинного розуміння їх і повернуло життя до виконання:
"Се, стою у двери и стучу: если кто услышит голос Мой и отворит дверь, войду к нему, и буду вечерять с ним, и он со Мною".
З Вербною Неділею, добрі люди. Давайте намагатися відкривати свої Серця доброму і Вічному, нехай перемога Світла здійсниться в кожному з нас.

*На фото акварельний малюнок нашої Передвижниці 21 століття, художниці Інесси Гашинської

Автор Наталія Костилєва

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 14.04.2025

Висаджуємо квіти біля садиби Терещенків в Києві. Озеленення міста. 

Людина так влаштована, що потребує природи незалежно від довкілля. Міське озеленення допомагає відновити природний баланс, облагороджує та прикрашає простір. Фахівці встановили, що зелень, квіти, дерева найсприятливішим чином впливають на людину. Можливість подивитися на обідній перерві на ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 14.04.2025

« 1 2 3 4 5 ... 150 151 »