Главная » Анонсы

Запрошуємо вас відвідати виставку талановитої художниці Маріанни Маслової «Арт-Виставка. Графіка і живопис», яка проходить з 11 по 29 вересня в приміщенні Державної бібліотеки України для юнацтва (пр-т Голосіївський 122). 

Маріанна Маслова про себе:
* * *  Художник - це...одне з найскладніших питань!..:)
Художник - це маг, який прості речі робить магічними. І коли дивишся на витвір мистецтва, коли ти починаєш усвідомлювати, розуміти щось нове - це неймовірний експіріенс, це дійсно щось загадкове та  дивовижне.
* * *  Світосприйняття... Все ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 23.09.2017 | Комментарии (0)

Читайте в свежем номере: 

.::МУЗЫКА::.

– Песни Орфея или феномен Лучано Паваротти
Когда Орфей пел, его прекрасный голос разносился по долинам и звучал над горами. Не только люди были очарованы его пением и с упоением слушали его звучные песни, но даже деревья склоняли свои ветви и листья переставали шуметь. Даже скалы и горы внимали божественным песням Орфея. Завороженные его пением собирались вокруг него дикие звери. Из ближних и дальних лесов, оставив свои гнезда, слетались птицы и, заслушавшись, внимали ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 23.09.2017 | Комментарии (0)

И вот уже завтра - 14 сентября открывается наша долгожданная и любимая выставка Медвин. Это настоящий праздник творчества во всем его многообразии, где глаза разбегаются от представленных стендов, мастер-классов, выставок, техник, книг, инструментов… Творчество на любой вкус и цвет! Творчество, которое вдохновляет, наполняет и побуждает двигаться дальше! И наш журнал «Стена» очень рад быть причастным к этому действу. Мы готовим много перфоменсов, мастер-классов и творческих встреч на нашей творческой площадке… Но обо всём по порядку)))) Сейчас хочется представить и проанонсировать для вас новый большой проект и коллекцию от нашего художника стилиста Антонины Меркушевой, которая известна в разных направлениях индустрии красоты Украины. < ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 13.09.2017 | Комментарии (0)

Полковника служби безпеки України, співробітника комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правової діяльності Ігоря Вітика ми знаємо давно, пощастило попрацювати із ним в рамках проекту "Український простір" і кожна зустріч відкривала щось нове, багатогранність цієї людини, яка вилилися в ґрунтовне дослідження історії УПА. Ці сторінки нашого минулого, не дивлячись на свою сьогоднішню популярність і суперечки серед політичних кіл, ще й досі не дослідженні і лише відкривають потроху свої біографії. Переді мною лежить велика монографія полковника, та ще й кандидата юридичних наук, доктора філософії в галузі права Ігоря Вітика, написана ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 07.09.2017 | Комментарии (0)

В американському блокбастері "Конг: Острів черепа" є слова:"Якщо три різних джерела розповідають про одне й те саме слово в слово, — це означає лише одне - вони брешуть". І це так, робота з інформацією - це не просто кропітка праця, це й талант, і усвідомлення відповідальності, та ще й у всі часи - це зброя для війн і впливів. Сьогодні тема інформаційних війн у світі і в Україні, зокрема, є більш, аніж актуальною, саме тому наші друзі і соратники випустили цікаву книгу, яка розповідає про інформаційну безпеку країни і ричаги впливів. Один з авторів книги, видавець і державний управлінець Вадим Карпенко зазначає: "Давайте візьмемо для прикладу Францію. Два французи можуть зійтися і сперечатися стосовно Бонапарта і Наполеона Третього, але коли до них підходить іноземець - вони припиняють чубитися і стають єдині - ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 04.09.2017 | Комментарии (0)

*Сутана не робить людину священником, тоді як злочин чи підозріла подія миттєво перетворює її в детектива, особливо якщо людина — любитель кримінальних історій.
Карлос Руіс Сафон. В'язень неба
Зазвичай найкращими детективами в світі виявляються не так звані професіонали, а любителі))), від слова "любити". Достатньо згадати міс Марпл, Шерлока Холмса... Видавець Вадим Карпенко з цього приводу шуткує, що Скотланд-Ярд і поліцейські просто на ставці і лінуються ;) . 
Хоча мова не про це, наша команда приєднується до поздоровлень і радіє разом з українськими читачами, адже нарешті в незалежній Україні почала з'являтися не лише політизована і дитяча література, а якісні детективи, ще й написані смачно і мелодійно. Письменник Володимир Руденко, до речі, готує вже другу книгу, яка теж побачить світ у видавництві Вадима Карпенка, а ми поки дочитуємо першу і пропон ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 04.09.2017 | Комментарии (0)

Дорогие наши друзья и читатели, рады сообщить вам, что первая книжная выставка в новом учебном году официально открыта! В центре Киева, на Крещатике ждем вас сегодня, завтра, в субботу и в воскресенье! На стенде журнала «Стена» вы можете приобрести свежий номер нашего журнала, а также оформить подписку. 
Напоминаем вам, что сегодня на нашем стенде пройдет презентация новой книги Светланы Балагулы «Оранжевый ЛюБлюз» - будет много гостей и сюрпризов!
Ждем вас! 
Вход бесплатный!

... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 31.08.2017 | Комментарии (0)

Вот и осень уже на пороге, начинается учебный год, открывается сезон выставок, всё готовятся к старту, к новым открытиям и возможностям. Вот и наш журнал «Стена» готовится к открытию выставочного сезона в столице Украины, в родном городе Киеве. В самом центре, в самом сердце нашей страны на Крещатике, в Украинском доме. И мы рады пригласить вас посетить одну из крупнейших в Украине государственных книжных выставок, где будут представлены ведущие издательства Украины, новинки книжного рынка, пройдут встречи с писателями и поэтами, а также множество интересных творческих встреч. 
Итак, приглашаем вас с 31 августа по 3 сентября на книжную выставку в Украинский дом, по адресу Кре ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 30.08.2017 | Комментарии (0)

Цього року осінь буде французькою! І перша подія осіннього сезону, Свято Французького інституту, налаштує нас на цілі місяці життя і спілкування «а ля франсез»! Недаремно друзі і улюблені актори команди журналу "Стіна" - це французи, тим паче спеціально для вас ми підготували нотатки пілігрима про наші мандри в Парижі, які ви зможете прочитати у журналі "Стіна" вже цієї осені. А поки запрошуємо вас разом із нами 2 вересня на свято Французького інституту, яке обіцяє бути цікавим, смачним і розмаїтим. Отже, суботнього ранку 2-го вересня на Гончара, 84 збираємося і святкуємо)). Хочете сказати перші слова французькою чи перевірити свій рі ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 29.08.2017 | Комментарии (0)

Ініціаторами створення театрального центру стали журналіст Олексій Ананов, директорка «Дикого театру» Ярослава Кравченко, режисер Сергій Перекрест та Національний центр Олександра Довженка, частина приміщень котрого на 6-му поверсі переобладнується в театральний простір. 

«Сцена 6» - мультидисциплінарна перформативна платформа, відкрита для співпраці незалежних театрів, на базі якої також працюватиме «Інститут дослідження театру».  Довженко-Центр інтегрує «Сцену 6» у єдину структуру арт-кластеру. Восени 2016 року, на 3-му поверсі Довженко-Центру уже запрацював заснований Яном Спектором арт-простір Plivka, резидента ... Читать дальше »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 03.08.2017 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 12 13 »