Всеукраїнський молодіжний журнал “Стіна” - єдиний молодіжний журнал України, який без перерв виходить з 2005 року. Наш девіз: “Якщо IQ вищий за середній”. Усі ці роки ми рухались у різних напрямках, розвивали, розкривали і вдосконалювали нові горизонти молодіжного простору. І ось знову настав час змін і нових можливостей.

Головні рубрики журналу: - освіта; - культура; - мандрівки і туризм; - спорт, - література; - музика; - кіномистецтво; - авторетро (автомобільна історія), - краса і здоров'я. Окремою рубрикою вже понад півтора десятиліття виходить - творчий Форум і - літературна революція, де друкуються роботи молодих літераторів України і зарубіжжя.

В 2009 році журнал “Стіна” став найкращим молодіжним виданням України, який не лише інформує, але й підтримує молоді таланти. Команда журналу — це відомі професіонали, журналісти, вчені-науковці і практики, серед редакційної колегії знані художники і правозахисники України. Головний редактор журналу “Стіна” Анастасія Віталіївна Правдивець — Лауреат міжнародного академічного рейтингу популярності “Золота фортуна”.

Окрім друкованого журналу, в проект “Стіна” входить культурно-просвітницький проект “Передвижники XX ст.”, до якого увійшли відомі художники, майстри, театральні і літературні діячі України, Франції, ПАР, Румунії і Молдови. Проект направлений на просвітництво і підняття культурного рівня серед молоді шляхом проведення міжнародних творчих конкурсів, міжнародних і всеукраїнських виставок, лекторіїв і екскурсій.

Нашими партнерами є Технічний музей імені Б. Патона КПІ, найбільший технічний фестиваль України OLD CAR LAND, Київський палац дітей та юнацтва, Юн-Прес; Броварський краєзнавчий музей, Бібліотека імені Усенка для дітей, Музей історії Києва, найстаріший Книжковий магазин Києва “Глобус книги”, магазин Бібліоглобус на Андріївському, Шостий адміністративний апеляційний суд міста Києва, Емігрантське радіо, Товариство “Знання” України, Виставкова компанія Медвін, Асоціація філософського мистецтва, Ліга Радіоаматорів України, ГО Нова Моторс, Київський клуб філателістів, Український Автомобільний Клуб (УАК) тощо.

Паралельно із друкованим виданням щодня на офіційному сайті журналу http://stina.kiev.ua виходить електронний дайджест із новинами освіти і культури України, наша команда готує для читачів лише ексклюзивні і апробовані практикою матеріали, що виділяє журнал серед сучасних змі. Окрім цього, на Ютуб-каналі відкрито додаток до друкованого видання — відеопередачі з циклу “Знання пращурів” і “Театр”; цикл зустрічей і програми із відомою народною артисткою України, актрисою театру і кіно Ларисою Кадочніковою займає окреме місце в доробку українського театрального мистецтва .

В доробку журналу видання підручників для молоді, школа юнкорів журналу “Стіна”, фестивальна діяльність, участь в українських і зарубіжних освітніх, книжкових, авторетро виставках.

Журнал “Стіна” розповсюджується за передплатою, передплатний індекс Укрпошти 37325; в роздрібних мережах: - книжкові магазини, - супермаркети, Петрівка (точки реалізації на сайті журналу), через редакційну передплату, а також на багатьох освітніх, книжкових та творчих виставках, на фестивалях і під час художніх виставок, через партнерську програму в музеях, під час лекторіїв, які тричі на місяць проводить команда журналу “Стіна” для школярів Києва.

В 2022 році журналу “Стіна” виповнилося 17 років.

Запрошуємо до співпраці і до розбудови культури і просвітництва разом!

Пропозиції пишіть нам на адресу stena@meta.ua або за телефоном (095) 111 35 18, тел/факс (044) 456 63 18

 

Основні точки продажу журналу «Стіна» в Києві: 

- Хрещатик, 46А. Магазин «Планета езотерики». Вхід з двору на 2 поверсі. 

- Поділ. Андріївский узвіз, 2Б. Магазин «Бібліоглобус (Колекціонер)». Вхід з дворц, через арку Музею однієї вулиці.

- Борщагівка. Магазин «Глобус-книги», Київ, проспект Любомира Гузара, 38/57. 

- Нивки. ТЦ «МегаМаркет. Нивки». вул. Данила Щербаківского, 58

- ТЦ МегаМаркет, Сурікова, 3А

- Вул.  Сім'ї Кульженків,  37. Магазин "Світ іграшок"

- ТРЦ Променада. вул. Баговутівська, 17-21. Прикасова зона Сільпо. Магазин "Світ іграшок"

- Вул. Типаспольска, 58. Магазин "Світ іграшок"

- Бульвар Перова, 36  ТРК Квадрат,  (2 пов)Магазин "Дитячий Світ"

- Пр. Перемоги,  136 ТЦ ВМБ (3 пов).  Магазин "Дитячий Світ"

- Вул. Западинська, 15А. ТЦ Сільпо 2 пов. Магазин "Дитячий Світ"

- Вул. Драгомирова, 20 біля фонтанів.  Магазин "Дитячий Світ"

- Інтернет-магазин «Аконіт» 
http://akonit.net/325545-zhurnal-%C2%ABstena%C2%BB-%E2%84%96-1-2017