19:13 На службі! Виставка Віктора Зінченко | |
відкриття виставки відбулося 3 лютого, за участі відомих художників, журналістів і соратників творчості. Вступне слово за доброю традицією говорили справжні майстри ретроруху України - авторетроексперт і президент ГО Нова Моторс Володимир Винник та автожурналіст Сергій Іванов. Підтримати нашого друга і колегу прийшли Передвижники 21 століття: Маргарита Мишанська, Роман Овчаренко, Інесса Гашинська, Людмила Туркевич. Вітаємо нашого улюбленого художника і справжнього майстра Віктора Зінченко із відкриттям! Виставка відкрита для всіх бажаючих до 25 лютого. Ласкаво просимо. | |
|
Всего комментариев: 0 | |