Головна » 2024 » Листопад » 17 » Пасмурність листопада осяяли картинами Передвижників
14:36
Пасмурність листопада осяяли картинами Передвижників

Зустріч-виставку Передвижників 21 століття "Стежками рідної землі", присвячену одному з найцікавіших художників нашої землі, Передвижнику 19 століття Миколі Пимоненко відкрили і провели. 15 листопада осяяли теплом картин і єдності людських співтворчих Душ.

В експозиції були представлені репродукції картин Миколи Корниловича Пимоненка, присвячені Києву і українських сільським традиціям і святам, а також картини сучасних художників Передвижників: Інесси Гашинської, Віктора Зінченко, Едуарда Межула, Валентини Плавун, Петриківський розпис у виконанні Дори Вальд, васильківська церква пензля Романа Овчаренко.

Метою наших пересувних виставок є залучення перехожих і громадян нашої країни, які не ходять по салонах і галереях до мистеутва, до розуміння різниці між сучасним "концептуальним мистецтвом" і справжнім реалізмом і красою, яка зберігається з часів епохи Відродження на століття в музеях, серцях і душахлюдей, надихає, як саме творіння.

З досьє редакції

З 1899 року і до кінця життя Микола Пимомененко був дійсним членом Товариства пересувних художніх виставок. Членом Товариства мюнхенських художників і Паризького інтернаціонального союзу мистецтв та літератури, створив чимало красивих і вічних картин, нажаль більша частина яких сьогодні знаходиться в фондах в Національному музеї мистецтва в Києві, за офіційною версіє через брак місця, хоча цей художник давно має мати власний, його імені музей, адже його роботи унікальні, народні, майстерні і становлять світову спадщину. . Саме завдяки участі в діяльності та виставках Товариства Передвижників роботи Пимоненка швидко набули надзвичайної популярності по всій імперії. Причому люди знали його картини не лише по виставках, але й по репродукціях, які друкувалися в журналах і на окремих листівках.

Приєднуйтесь до наших зустрічей і слідкуйте за анонсами. З нами тепло і радісно!

Добавил: golos | Теги: Микола Пимоненко, виставки, передвижники 21 століття, журнал стіна, передвижники, музей пимоненко
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]