Головна » 2023 » Травень » 21 » Перші роботи учасників фотоконкурсу "Весна-красна"
10:35
Перші роботи учасників фотоконкурсу "Весна-красна"

Духовний стан людини проявляється різними справами і плодами, а особливо здатністтю зупинитися від гонитви за матерією і побачити красу стровеного світу, де кожна краплинка, маленька мураха мають значення і своє призначення. Хтось намагається зупинити мить краси, осмислити і передати на полотні фарбами, а хтось, прижмуривши око роздивляється світ квітучий і, натиснувши не лише пальцем. але й серцем кнопку фотоаппарату, залишає в сталій формі те, що змінюється щосекунди.

Представляємо вашій увазі перші фотороботи  конкурсу "Весна-красна", весни 2023, особливої, складної в світі людей весни, але неймовірно квітучої ігармонійної за рамками людських пристрастей.

Є чудове китайське прислів’я «Живи, зберігаючи спокій. Прийде весна, і квіти розпустяться самі». Тож, будемо слідувати мудрості і сердечному чистому пориву, адже краса долає ненависть і робить душу людинибільш здатною творити, і бачити красу в ближньому.

Автор роботи Волков Олег "Хатинки ельфів"

Шевченко Оксана. "Ворота часу"

Датчанін "Дорога"

 

 

 

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Теги: журнал стіна, фотоконкурс 2023, Бог, новини, Краса, весна 2023
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]