Головна » 2025 » Червень » 15 » Виставка філателії від журналу "Стіна" і Передвижників 21 століття на Головпоштамті
12:21
Виставка філателії від журналу "Стіна" і Передвижників 21 століття на Головпоштамті

А ви знали, що колекціонування і інтерес до поштових марок виходить за межі простого хобі? Філателія, як показали останні 100 років, розвиває посидючість, уважність до деталей, розширює кругозір і може бути перспективним з погляду інвестицій. Крім того, поштові марки є своєрідним вікном в історію та культуру нашої держави і різних держав світу. Поштові марки, які випускають, наприклад, на нашій Укрпошті, є свідченням того, що стоїть на повістці сьогодні, яких героїв і видатних діячів згадують, а яких замовчують, які художники і зображення пропагують. Поштова марка - це наша візитівка світу та самим собі, саме тому, важливо зберігати класичні традиції і красу, глибину символічну у цих малих формах мистецтва. Мода на євромазню затьмарила сьогодні художні галереї і проникла в поштову сферу, але є ті, хто зберігає і творить на Прийдешнє, це і художники, і філателісти, які зберігають справжнє. От і наша команда Передвижників 21 століття, під егідою журналу "Стіна", долучилась до цього культурного Поступу. 14 червня 2025 року, в рамках спецпогашення поштового блоку, присвяченого Міжнародному дню донора крові, зробили виставку поштових марок, листівок, картмаксимумів і художніх філателістичних аркушів на Головпоштамті. Дякуємо команді "Власна марка. Укрпошта" за допомогу. В нашому доробку представлено такі проекти, які знайшли своє відображення на художніх марках: "Київ сакральний" - автор Інесса Гашинська, "120 років Київському фунікулеру в стилі імпресіонізму" - автор Олег Волков, "430 років Гетьману-переможцю - Богдану Хмельницькому" - автор Наталія Костилєва, "150 років Олександру Мурашко і Київській рисувальній школі" - автор Інесса Гашинська, це проект продовження ініціативи по сбереженню і реставрації Садиби Мурашка в Києві; "150 років садибі Терещенків" на бульварі Шевченка, 34 в Києві, яку Товариство Передвижників 21 століття у своїх творах, пленерах і зверненнях намагається не лише зберегти, але й створити на базі садиби унікальний Музей художників-класиків, творців прекрасного, посилаючись на ту колекцію творів, яка була зібрана в садибі на початку 20 століття Михайлом Терещенко; "Сестри милосердя. 175 років служіння в Києві" - автор Наталія Костилєва; "105 років Нонні Копержинській. Легенди українського театру і кіно" - автор Інесса Гашинська; "80 років Великій перемозі над нацизмом і фашизмом. Героїчні сторінки Києва" - автор Наталія Костилєва; "185 років Михайлу Старицькому" - автор Наталія Костилєва... Серед поштових карток є новинка від Dora Wald, присвячена також садибі Терещенків, серія марок Трипільської культури, серія поштових листівок і марок проекту "Київ, що зникає" і ще багато чого цікавого. Оригінали робіт і ескізи марок ви можете подивитися в Музеї історії пошти на Лівобережному поштамті, День відкритих дверей і авторська екскурсія - 21 червня об 11-00 (це субота).

Запрошуємо на нашу нову зустріч на Головпоштамт вже 16 червня з 9 ранку до 13-00, виходить цікава марка "100 років дитячому табору "Артек", розробка "Власної марки. Укрпошта". Планується філателістичний аркуш і конверт, буде спецпогашення красивим штемпелем від Укрпошти. Ми теж готуємо новинки, тож приходьте, приєднуйтесь і давайте розбудовувати Прекрасне разом.

Добавил: golos | Теги: Костилєва Наталія, юні філателісти, журнал стіна, філателія, поштові листівки, Богдан Хмельницький марки, художники поштових марок, новини України 2025, філателісти України, марки пошта, художні марки, поштові марки, спецпогашення 14 червня 2025, передвижники 21 століття, культура, Інесса Гашинська
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]