Головна » 2023 » Жовтень » 31

31 жовтня 2005 року отримав свідоцтво про державну реєстрацію новий, молодіжний, інформаційно-аналітичний і культурологічний журнал "Стіна" і ось нам вже 18. рік перерви через військові дії  не пройшов даремно, ми щодня змінюємось, пишемо, досліджуємо і готуємо для вас, наші читачі і друзі нові випуски, ще більш глибокі, інформативні і важливі. За цей час було зібрано понад 500 сторінок текстів, присвячених науковим і культурним дослідженням, огляду європейської дітератури і документальних хронік, написані методички з викладання історії, рецензії і аналітика... Отже, до нових звершень і відродження готуємося і гтові.

А тим часом наші читачі ідрузі вітають ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 31.10.2023

Євангеліст Лука відомий нам як автор однієї з книг Євангелія, а також як соратник і духовний подвижник апостола Павла. 31 жовтня відмічаємо день памяті святого апостола.

 Був Лука святий причасником хвороб та праць Павлових у благовісті Христовому, ішов-бо за ним, проповідуючи Христа не тільки юдеям, але і язичникам, і в Римі із ним був, як Діяння Апостолів являють, про це там написано, і був улюблений Павлу, писав-бо до колосян, говорячи: “Вітає вас Лука, улюблений лікар”, і в Посланні до коринфян похваляє його, кажучи: “А з ним разом послали ми брата, якого по всіх церквах хвалять за благу вість, і не тільки оце, але вибраний був від церков бути ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 31.10.2023