І знову ми на Українському просторі, який проходив з 10 по 12 листопада у Центральній дитячій бібліотеці імені Тараса Шевченка на проспекті Перемоги в Києві. Знову відкрили ми для себе і наших читачів нові книги, нових митців і письменників, укладачів словників, пізнавали нові мовні аспекти, коштували культуру МОВИ на смак)))). Український простір - це проект культурного відродження, це новий подих мови і розуміння її значення не лише для України, але й розуміння значення для всіх народів Землі, адже це інструмент, це самовираження, це те, що формує і виражає Людину. Даний проект виник на потребу часу, адже сьогодні багатьом українцям потрібно заново вчитись мові, вчитись грамотно і красиво розмовляти українською мовою, читати і писати рідною мовою, бути громадянами у своїй державі, а, отже, і шанувати державну мову. М.П.Рильський гарно писав з цього приводу: "Мужай, прекрасна наша мово, серед прекрасних братніх мов"... Ми радіємо, що маємо нагоду брати участь у книжкових виставках проекту Український простір, долучатися до культурного відродження країни, брати участь у круглих столах і обговореннях. Саме туту починаєш розуміти важливість всього, що вилітає з людських вуст, важливість і відповідальність СЛОВА...
![](http://stena.at.ua/_ph/70/963970669.jpg)
![](http://stena.at.ua/_ph/70/261744481.jpg)
![](http://stena.at.ua/_ph/70/990010544.jpg)
![](http://stena.at.ua/_ph/70/923738366.jpg)
![](http://stena.at.ua/_ph/70/909932910.jpg) |