Головна » 2019 » Липень » 24

22 липня 2019 року головний редактор Всеукраїнського молодіжного журналу «Стіна» Анастасія Правдивець та автор картини на обкладинці свіжого номера журналу «Стіна», живописець, художник Національного театру російської драми імені Лесі Українки Валентина Плавун були у прямому ефірі телерадіокомпанії «Емігрантське радіо»  в авторській програмі Галини Ільєвої «УКРАЇНА БЕЗ КОРДОНІВ». За годину ефірного часу спілкувалися на різноманітні творчі теми, говорили про міжнародні проекти журналу «Стіна» та Національного театру російської драми імені Лесі Українки; анонсували свіжий номер журналу «Стіна», присвячений театру, Народній артистці України Ларисі Кадочніковій, режисеру Аллі Рибіковій та іншим. Сп ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 24.07.2019

Ура! Журнал «Стіна» за передплатою отримала Державна бібліотека України для юнацтва. Як же приємно отримувати такі новини від улюблених бібліотек!!! Так що приходьте до бібліотеки та читайте свіжі випуски нашого журналу!

м. Київ-127, просп. Голосіївський, 122. тел./факс 0038 (044) 257-5334

Філія: м. Київ, просп. Перемоги, 60. тел. 0038(044) 456-8181

А для тих хто також бажає оформити передплату на ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 24.07.2019

Павло Леонідович Корнієнко: "А У МАЙСТРА СВЯТО! БО ДРУЗІВ БАГАТО!
ОСЬ І НОВИЙ ВИПУСК ВІДОМОГО МОЛОДІЖНОГО ЖУРНАЛУ "СТІНА" ПРИНІС МЕНІ ВЕЛИКУ РА-ДІСТЬ: НАДРУКУВАЛИ НАШІ ЧУДОВІ ЗНАЙОМІ ДІВЧАТА НАТАЛІЯ ТА АНАСТАСІЯ НА ОБКЛАДИНЦІ ДИВОВИЖНУЮ КАРТИНУ - СИМВОЛІЧНО-РУНІЧНУ КОМПОЗИЦІЮ "УРРАНІЯ" НАШОГО УНІКАЛЬНОГО УКРАЇНСЬКОГО МИТЦЯ ВІКТОРА ЗІНЧЕНКА - МАЙСТРА-ХУДОЖНИКА-СИМВОЛІСТА КУКУТЕНІ-ТРИПІЛЬСЬКОГО ЕТНО-ЕКО-ЕЗО-АРТ-СТИЛЮ.
І ЦЕ ТІЛЬКИ ПЕРШОПОЧАТОК СЕРІЇ ЧУДОДІЙНИХ АВТОРСЬКИХ КАРТИН НАШОЇ ОРИГІНАЛЬНОЇ КОЛЕКЦІЇ "РУНА-РОДА" З ГАЛЕРЕЇ "ВЄЛІКО'ЛЄПІЄ" В БЛАГО'ДІЙНОМУ ЦЕНТРІ "КОН'ТЕОС КІ-ЯН'ІН" В МІСТІ КІ'ЄВІ.

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 24.07.2019

Лариса Кадочникова: "Мне повезло в жизни встретить фантастической красоты удивительного музыканта, певца Костю Кобылянского. Мы собирались вместе сыграть, но, к сожалению, это пока не состоялось, но наша дружба уже тянется на протяжении многих лет.

Вызывает восторг его отношения к искусству, его красота внешняя и внутренняя, его восторженное отношение ко мне. И я счастлива, что в мою жизнь вошел большой друг."

 

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 24.07.2019