Головна » Архів матеріалів

Команду журналу "Стіна", міжнародний культурно-просвітницький проект "Передвижники 21 століття" та портал "Голос Серця" оголошують міжнародний літературний конкурс на тему вічних людських цінностей і втіленням високої любові до ближніх "Ера Милосердя".

До участі запрошуються учні старших класів і дорослі категорії творчих людей. Номінації: проза, поезія, есеїстика. Мова творів українська, російська.польсбка, чеська, сербська та інших східно-слов"янських народів. Строки конкурсу: 15 липня - 1 вересня 2024.

Учасники реєст ... Читати далі »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 13.07.2024

2024 рік як ніколи актуально піднімає проблему вирішення завдань по захисту дітей і дитинства в світі, особливо в реаліях, коли череззасоби масової інформації робляться вкиди про легалізацію такого злочинного явища, як педофілія. Окремим питанням є захист дітей на територіях, де йде війна, військові конфлікти. Отже, День захисту дітей набуває актуального і термінового значення, тому питання захисту і кримінальної відповідальності постає не лише перед соціальними робітниками і педагогами, батьками, але й представниками змі і громадських організацій,лікарів, які не лобіюють інтереси фармакорпорацій. Головне в цей день і не лише 1 червня, підняти проблему на щит і почати вже її вирішувати.

... Читати далі »

Добавил: golos | Дата: 31.05.2024

З 21 по 24 березня 2024 року команда журналу "Стіна" візьме участь у другій по величині книжковій виставвці-ярмарці Німеччини - Лейпцигській книжковій виставці-фестивалі.  Виставка проходить щорічно протягом чотирьох днів в Leipzig Trade Fairground. Це перша велика торгово-культурна зустріч року, яка грає важливу інформаційну и просвітницьку рольу житті Європи і світу, адже на цій площадці представляють авторів і книги.  Читачі, автори і видавці зустрінуться на книжковій виставці і європейському фестивалі читання “Leipzig liest” (Leipzig reads) для отримання інформації, обміну і відкритття. Лейпцигська книжкова ярмарка є платформою для ділових контактів ... Читати далі »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 15.03.2024

З 3 по 25 лютого 2024 року в музеї-квартирі Павла Тичини в Києві відкрита виставка художника Передвижника 21 століття, ретро-авто-графіка Віктора Миколайовича Зінченка. Експозиція складається з 32 робіт, присвячених службовим автомобілям та історії технічної думки. Ви можете побачити пожежні автомобілі, автомобілі швидкої допомоги різних часів, а також міський транспорт, серед якого родзинка - київський легендарний тролейбус.

відкриття виставки відбулося 3 лютого, за участі відомих художників, журналістів і соратників творчості. Вступне слово за доброю традицією говорили справжні майстри ретроруху України - авторетроексперт і президент ГО Нова Моторс Володимир Винни ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 06.02.2024

10.01.2024 відкрилась перша персональна виставка художніх робіт передвижниці Юлії Коваленко, яку ви, шановний читач і гість знаєте завдяки участі художниці у передвижній виставці, присвяченій Тарасу Григоровичу Шевченко, як живописцю, яка була організована командою журналу "Стіна" в парку Шевченка біля червоного корпусу одноіменного столичного університету влітку 2021 року. Пройшло менше 3 років і нарешті відкрилась персональна виставка цієї плодовитої і тонкої художниці. Виставку приймає Броварський краєзнавчий музей, наша союзна площадка, на якій ми виставляли картини художників Передвижників 21 століття, присвяченій ювілею відомого Передвижника Миколи Миколайовича ГЕ. На відкритті виставки були присутні гості музею і відвідувачі виставки, художниця-Пер ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 13.01.2024

Віра, надія, Любов, творчість, краса - це ті фундаментальні цінності, на яких стоїть світ і які допомагають пережити усі темні і страшні часи і знайти в собі сили для відродження, вдосконалення і миру.. Саме на цих позиціях стоїть команда журналу "Стіна" і наші художники-Передвижники 21 століття, які до нового 2024 року підготували для вас, наші читачі і гості приємні творчі сюрпризи. Наш художник Віктор Зінченко намалював і вже здав у друк нову поштову картку із ретроавтомобілем в його гуморному стилі. Новий рік зустрінемо із "горбатим" запорожцем - ЗАЗ-965,який називали "народним автомобілем" для усього пострадаянського простору, а це сьогодні 15 країн світу, плюс полюбляли запорожець і у Східній Німеччині часів ГДР, про що свідчать учасники р ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 21.12.2023

13 грудня по давньому Юліанському календарю, який існував ще за часів Христа, відмічає православний християнський світ день памяті апостола Андрія Першозванного, апостола, який особливо близький нашим серцям и землям, адже він бував на київських холмах із проповіддю жертви и воскресіння Іісуса Христа. Існує літописний переказ про заснування Києва, який наво­диться Нестором-літописцем у «Повісті врємєнних літ». Згідно з Євангеліями та апокрифами, Андрій, один з дванадцяти апостолів, брат Петра, рибалив на Тіверіадському озері. Він входив до громади Іоанна Хрестителя (ймовірно при Кумранському монастирі), поки його першим не покликав Ісус Христос до числа апостолів, і тому він був іменований Первозванним. Після П’ятидесятниці, коли на апостолів з ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 13.12.2023

«Господи помозі рабу своему Владимиру на многая лета и дай прощєніє греха на день судинь» – цей настінний надпис читаємо, піднявшись на південні хори собору православної Святої Софії Київської. Цей надпис стосується хрестителя Русі - князя Володимира Святославовича, Красного Сонця, князя, який зробив Дніпро нашим словянським Іорданом. І собор Великої Божественої Мудрості - Софії в Києві - це нагадування усім нам хто ми і що таке людина, що таке образ Божий в серці.

Давно Софія і в Києві і у Царграді, сьогодні Стамбул, перетворилася на музеї і місця не для молитви Христу, але йде повз  храм божий чоловік, та й перехрес ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 16.11.2023

31 жовтня 2005 року отримав свідоцтво про державну реєстрацію новий, молодіжний, інформаційно-аналітичний і культурологічний журнал "Стіна" і ось нам вже 18. рік перерви через військові дії  не пройшов даремно, ми щодня змінюємось, пишемо, досліджуємо і готуємо для вас, наші читачі і друзі нові випуски, ще більш глибокі, інформативні і важливі. За цей час було зібрано понад 500 сторінок текстів, присвячених науковим і культурним дослідженням, огляду європейської дітератури і документальних хронік, написані методички з викладання історії, рецензії і аналітика... Отже, до нових звершень і відродження готуємося і гтові.

А тим часом наші читачі ідрузі вітають ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 31.10.2023

Євангеліст Лука відомий нам як автор однієї з книг Євангелія, а також як соратник і духовний подвижник апостола Павла. 31 жовтня відмічаємо день памяті святого апостола.

 Був Лука святий причасником хвороб та праць Павлових у благовісті Христовому, ішов-бо за ним, проповідуючи Христа не тільки юдеям, але і язичникам, і в Римі із ним був, як Діяння Апостолів являють, про це там написано, і був улюблений Павлу, писав-бо до колосян, говорячи: “Вітає вас Лука, улюблений лікар”, і в Посланні до коринфян похваляє його, кажучи: “А з ним разом послали ми брата, якого по всіх церквах хвалять за благу вість, і не тільки оце, але вибраний був від церков бути ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 31.10.2023

1 2 3 ... 211 212 »