Головна » Архів матеріалів

В ці буремні часи світового шторму творчість і культура в традиціях добра і краси є тим маяком, що світить Душам людським і дає надію, робить нас кращими. Добре, що на заклик команди журналу "Стіна" наші глибокі і давні творчі особистості знову творять, діляться з нашими читачами хорошим і вічним. 

На новий літній конкурс журналу "Стіна", поет і прозаїк, мама і музикант, збирач поштових листівок Лідія Ляшенко написала чудову історію, почавши її словами:

-&n ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 21.08.2022

Команда культурологічного, інформаційно-аналітичного, молодіжного журналу "Стіна" в рамках просвітницького проекту "Передвижники 21 століття" запрошує усіх творчих людей взяти участь у яскравому і глибокому конкурсі "Кольори літа". Запрошуємо юних художників і професіоналів, поетів і прозаїків, фотографів і майстрів до співтворчості і розбудови прекрасного. Взяти участь може кожен охочий художник і фотограф, майстер, для цього потрібно надіслати на електронну адресу організатора Конкурсу stena@meta.ua фотографію своїх робіт із зазначеною назвою та вказанням ПІП автора.

... Читати далі »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 21.07.2022

Весна - пора надії, відродження, духовних звершень і краси. В цей період Творець, як Художник найбільш вражає і спонукає до вдячності. Весною Любов розповсюджується вітром))).

Моя душа ніколи не забуде
Того дарунку, що весна дала;
Весни такої не було й не буде,
Як та була, що за вікном цвіла. - написала Леся Українка. А ми проілюструємо ці слова нашими Передвижницькими фотоетюдами на тему "Весна священна", тим паче, що цими днями проводжаємо Весну і будемо зустрічати різнокольорове літо, до якого команда журналу "Стіна" готує нові творчі конкурси і виставки, адже творчість і краса народжують Людину і пробуджують Серце, повн ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 30.05.2022

24 травня Православні люди всього світу вшановують рівноапостольних Кирила та Мефодія, вчителів і філологів слов’янських. Якщо ми відкриємо будь-яку книгу кирилицею, побачимо системну працю філологів, які у кожну літеру заклали не лише цивільний, а в першу чергу духовний контекст. Недаремно кожна літера, це Слово, а Слово, як ми знаємо - це Бог і Божий дар.

Рідні брати Кирило та Мефодій народилися в місті Солуні (сучасні Салоніки, Греція) у родині знатного вельможі у першій третині IX сторіччя. З дитинства велике значення надавалося їхній освіті. Так Мефодій, отримавши домашнє виховання ... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 24.05.2022

1 квітня, православні віряни вшановують пам'ять мучениці Дарії. Наші пращури вважали, що саме у цей день остаточно повинна відступити зима, яку замінить справжнє весняне тепло, недаремно в саме цей день відзначають міжнародний день птахів і комедіаду в Одесі. Наші предки 1 квітня білили полотна. У день Дар'ї намагалися задобрити домовика, залишаючи йому печиво або миску каші.

Прикмети погоди 1 квітня

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 01.04.2022

Весна летить в мою діру віконну,
І я стою напроти хуртовин,
У ній щось є… Таке святе, іконне,
Далеке є, неначе височінь!
Ще пахне дим снігів у талих іскрах,
І аромат гіркий, як ранній плід,
Це тільки вступ до молодої пісні,
Який зорав останній білий слід.

Весна ще там, вона ще не зігріла,
Ручай крихкий, б’є льодом береги,
Як ранній птах, вона у вись злетіла,
Ось-ось впаде додолу, бережись!

Віталій Пригорницький

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 16.03.2022

Великдень, який будемо святкувати 24 квітня 2022 року, а також Весняне рівнодення 20 березня - це ті чуда, які дають надію і змінюють енегргетику землі. Пробудження і відродження Весни щойно починає крокувати і ми пропонуємо вам, поети, письменники, художники, майстри і фотографи продовжити участь у Конкурсі журналу "Стіна" "Весна священна", який ми розпочали на початку березня. Для поетів і письменників на нашому Форумі є можливість розмістити конкурсні роботи, для цього необхідно зареєструватися і окремою темою із позначкою "Конкурс Весна священна" розмістити свої роботи. Для художників, фотграфів, майстрів: надсилайте фото на адресу stena@meta.ua 

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 15.03.2022

Великий піст 2022 року - особливий період, це час молитви, миру в Душі і позбавлення сердець ненависті. Початок Великого посту в церковному календарі припав на 7 березня. Великий піст готовить християн до гідної зустрічі свята Воскресіння Христова, це час Благої вісті. Загальна тривалість Великого посту разом зі Страсною седмицею - 48 днів. Піст, або говіння, - це відмова не тільки від певної їжі, але й від усіх шкідливих звичок і веселощів. Це – час каяття, роздумів і молитви. Піст вважається часом для очищення душі та тіла перед Великоднем.

Найголовніший піст Великий!

... Читати далі »

Категория: Новости журнала "Стена" | Добавил: golos | Дата: 14.03.2022

7-8 квітня 2022 року відбудеться Тридцять дев’ята міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2022».

Місце проведення виставки НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул.Велика Васильківська,55,ст. метро «Олімпійська»).

Організовує та проводить виставку Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук ... Читати далі »

Категория: Анонсы | Добавил: golos | Дата: 10.03.2022

Михаил Резникович, Вячеслав ЕзеповЖелание служить общему благу должно непременно стать потребностью души, условием личного счастья.

Антон Павлович Чехов

Киев. Начало 90-х. Мой первый класс школы, нас только успели зачислить в ряды октябрят, но пионерами стать уже было не суждено. Настало переломное время ... Читати далі »

Категория: Интервью | Добавил: golos | Дата: 01.03.2022

« 1 2 3 4 5 ... 210 211 »