08:56 130 років Михайлу Булгакову в бібліотеці Усенка. Засідання читацького клубу з журналом "Стіна" | |
Інший письменник, який дитинство і юність провів у Києві, – Костянтин Паустовський, – так згадує старшого за нього Булгакова: той обожнював вигадки, гротеск, був дуже гострим на язик, неприборкуваним, просто живою стихією. Темперамент зашкалював – але й інтелект так само. “Ми зустрілися з Булгаковим після гімназії тільки 1924 року, коли він був уже письменником. Він не зрадив Києва. У п’єсі його “Дні Турбіних” я впізнав вестибуль нашої гімназії і сторожа Максима Холодна Вода – чесного і прилипливого стариганя. За лаштунками театру зашелестіли наші осінні київські каштани”... Чимало цікавих історій чекає на вас, шановні читачі від команди журналу "Стіна" та наших друзів 20 травня о 15-00 в бібліотеці імені Миколи Усенка. Адреса: вулиця Івана Миколайчука, 7 Вхід вільний. Відмітимо славетне день народження киянина разом! приходьте на "вогник" :) | |
|
Всего комментариев: 0 | |