08:48 Фестиваль-конкурс авторської прози та поезії «Як тебе не любити…» | |
Київський літературно-мистецький конкурс на краще виконання творів на тему кохання, любові (до Батьківщини, матері, музики, життя тощо), дружби «Як тебе не любити…» проводиться з метою: — розвитку й популяризації дитячо-юнацької творчості ; — національно-патріотичного і гендерного виховання молоді засобами українського поетичного слова і музики; — Передати особливу атмосферу нашого міста, почуття, мрії, цікаві пригоди, враження та емоції, формування нового світоглядного сприйняття Києва як міста європейської перспективи, здатного дивувати, захоплювати та надихати. Серед фаворитів конкурсу Арсен Ковальчук, учень 7-го класу 149-ї школи Києва, Дядечко Єлизавета з Полтавщини, Лада Олійник з прозовою роботою про книги, Коваленко Анна з віршованим твором "А я закохана в талант"; Аліна Лупінка з твором "Човен", Шемігон Вікторія, Стретович Наталія, Арсеній Романенко, а також Рябенко Єлизавета, учениця 9-го класу за душевне виконання пісні, гімну Києва - "Як тебе не любити, Києве мій"... Незабаром будуть опубліковані переможці фестивалю-конкурсу в номінаціях "Авторська проза", "Авторська поезія", "Авторська пісні", "Авторська майтесрність". Організатори Фестивалю-конкурсу - Інформаційно-творче агентство «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва. Костилєва Наталія | |
|
Всего комментариев: 0 | |